اخبار روزاسلایدرراهنمای سفر

رویایی که محقق شد؛ اقامت در عمارت باربی!

 

 

ارمون آنلاین: با معروف شدن باربی، انواع فیلم و بازی‌هایی با این شخصیت هم ساخته شدند. این شخصیت آنقدر محبوبیت پیدا کرد که عمارت رویایی آن را در کالیفرنیا ساختند.

از سال‌ها قبل خبرهایی راجع به آماده سازی عمارت باربی برای اجاره دادن، شنیده می‌شود. و این خبر این روزها درست از آب در آمده است و در فضاهای مجازی به اشتراک گذاشته می‌شود. ادامه مطلب راجع به این عمارت را بخوانید.

اقامت در خانه باربی؛ رویایی که حقیقی شد

 

خانه رویایی باربی در مالیبو کالیفرنیا که چند سال قبل به مناسبت سالگرد باربی افتتاح شد حالا دوباره به مناسبت انتشار فیلم باربی بازسازی شده و  با تغییراتی، درهایش برای عموم مردم باز شده است،  مردم می‌توانند این عمارت لوکس را از Airbnb اجاره کنند و در آن اقامت داشته باشند و زندگی به عنوان باربی و کن را تجربه کنند. airbnb شرکتی برای اجاره و خرید املاک است که به صورت مجازی فعالیت می‌کند.

گشتی در عمارت باربی و کن

 

باربی و کن دو شخصیت اصلی در فیلم‌ها و اسباب‌بازی باربی هستند. این عمارت صورتی رنگ که خبر اجاره دادن آن را شنیدیم؛ به نام آنها ساخته شده است.

ساختمان سه طبقه‌ی باربی و کن، توجه هر فردی که خاطره‌ای با عروسک و یا فیلم باربی دارد را به خود جلب می‌کند. این عمارت بخش‌های مختلفی دارد. در ادامه تعدادی از تصاویر این خانه را ببینیم.

ساختمانی سه طبقه و صورتی رنگ؛ که از دور شبیه به اسباب بازی به نظر می‌رسد. ولی این ساختمان واقعی است و مردم می‌توانند آن را با شبی ۶۰ دلار اجاره کنند. علاقه‌مندان عروسک باربی می‌توانند؛ زندگی عروسکی و رویایی دوران کودکی خود را در واقعیت تجربه کنند.

 

استخر عمارت باربی در کالیفرنیا
در این خانه امکانات کافی برای تفریح و سرگرمی وجود دارد. شما می‌توانید با یک سرسره از طبقه دوم ساختمان، داخل استخر شیرجه بزنید.

مطمئنا انتظار داریم، در چنین عمارتی فضایی برای ورزش در نظر گرفته شود. سازنده‌های این خانه امکاناتی برای ورزش‌های بسکتبال، شنا، بدنسازی و اسکیت در نظر گرفته‌اند.

 

یکی از ویژگی‌های جذاب عروسک‌ها، لباس‌ها و وسایل آنهاست. واقعی شدن فضای کمد و وسایل باربی و کن هیجان انگیز خواهد بود.

عمارت باربی و کن در کالیفرنیا، برای اجاره گذاشته شده است. این ساختمان زیبا و نوستالژی، همه امکانات یک ساختمان لوکس را دارد. مردم با تجربه اقامت در این خانه، رویاهای کودکی خود را زندگی می‌کنند.

 

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا