اخبار روزاسلایدرگردشگری

Qatar Airways Company
تکرار عنوان بهترین ایرلاین در جهان

ارمون آنلاین: شرکت هوایی قطر ایرویز برای هشتمین بار متوالی در مراسم جوایز جهانی Skytrax ۲۰۲۴ برنده جایزه “بهترین خطوط هوایی جهان” شد.

وبگاه شبکه الجزیره نوشت: «این شرکت هواپیمایی قطری همچنین برنده سه جایزه برجسته شد:  جایزه بهترین کلاس تجاری در جهان، جایزه بهترین سالن بیزینس کلاس در جهان، جایزه بهترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه فرودگاه حمد.

اوایل سال جاری، فرودگاه بین‌المللی حمد، مقر قطر ایرویز، جایزه «بهترین فرودگاه جهان» در سال ۲۰۲۴ و جایزه «بهترین فرودگاه خاورمیانه» را برای دهمین بار دریافت کرد، در حالی که Duty Free قطر، مالک و اپراتور تمام فروشگاه‌های خرده‌فروشی و رستوران‌های فرودگاه بین‌المللی حمد برای دومین سال متوالی جایزه «بهترین فرودگاه برای خرید در جهان» را از آن خود کردند.

این اولین باری است که قطر ایرویز، فرودگاه بین‌المللی حمد و قطر دیوتی فری در هر سه بخش Skytrax به عنوان بهترین‌های جهان شناخته می‌شوند.
جوایز جهانی Skytrax نشان دهنده بالاترین سطح برتری است چرا که اسکار بخش هوانوردی محسوب می‌شود.

مدیر اجرایی گروه هواپیمایی قطر، مهندس بدر محمد آل میر، گفت: قطر ایرویز افتخار می‌کند که مسافران آن را به عنوان بهترین ایرلاین در جهان انتخاب کرده‌اند. امیدواریم در آینده به موفقیت‌های بیشتری دست یابیم و خدمات استثنایی خود را به تمامی مسافران ارائه دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا