اخبار روزاسلایدرجامعه و اقتصاد

برگزاری گردهمایی روسای شعب بانک کشاورزی مازندران با حضور معاونان مدیرعامل

گردهمایی روسای شعب بانک کشاورزی استان مازندران در مرکز آموزش بابلسر برگزار شد.

ارمون آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی مازندران، گردهمایی روسای شعب این بانک در استان مازندران، با حضور اله ‌داد محمدی مفرد معاون بازاریابی و هماهنگی امور شعب، صادق نوری معاون توسعه کسب و کار و محمدخانی رئیس اداره کل تحول و نوآوری در مرکز آموزش بابلسر برگزار شد.

 محمدی مفرد با اشاره به تقویم محصولات زراعی استان، ظرفیت های استان مازندران در تولید چندین محصول بخش کشاورزی را بی نظیر دانست و افزود: مدیریت های لیگ یک، می توانند کمک شایانی به کاهش ناترازی منابع و مصارف بانک کنند.

وی خاطرنشان کرد: از کارکنان مدیریت و شعب استان انتظار می رود با برنامه ریزی و تمرکز بر حساب های فعالان بخش کشاورزی در جهت جذب و نگهداری منابع حرکت کنند.

معاون بازاریابی و هماهنگی امور شعب بانک کشاورزی با اشاره به وضعیت سپرده‌های مردمی و روند عملکردی مازندران، بر استفاده از ظرفیت‌های سامانه‌‌ای crm، بازارگاه و پلتفرم پالیز تاکید کرد و خواستار شناسایی زنجیره‌های این سامانه‌ها جهت مذاکره و جذب منابع جدید در بانک کشاورزی شد.

معاون بازاریابی و هماهنگی امور شعب بانک کشاورزی با اشاره به وضعیت سپرده‌های مردمی و روند عملکردی مازندران، بر استفاده از ظرفیت‌های سامانه‌‌ای crm، بازارگاه و پلتفرم پالیز تاکید کرد و خواستار شناسایی زنجیره‌های این سامانه‌ها جهت مذاکره و جذب منابع جدید در بانک کشاورزی شد.

 

در ادامه این گردهمایی، صادق نوری معاون توسعه کسب و کار مدیر عامل بانک نیز طی سخنانی به تشریح فعالیت های حوزه کسب و کار و ساده سازی فرایندها در بانک کشاورزی پرداخت و معیارهای درجه بندی شعب را با توجه به شاخص های مختلف بر شمرد.

وی پیاده سازی ساختار انعطاف پذیر در شعب و جانشین پروری را حائز اهمیت دانست و افزود: با تغییر مدل های کسب و کار، فرصت بیشتری برای مذاکره فراهم می شود.

نوری در بخش دیگری از سخنان خود، خواستار استفاده هرچه بیشتر همکاران از ظرفیت های به وجود آمده سامانه های ERM، CRM، نظام پیشنهادات و …، شد و بهره برداری از پلتفرم پالیز را از افتخارات بانک کشاورزی دانست و افزود: ظرفیت های این پلتفرم در جلسات اخیر با استاندار مازندران و مالکان زنجیره های صنعت طیور در استان گلستان تشریح شد.

وی بهره مندی از خدمات نوین مالی را از جمله رویکردهای بانک کشاورزی برای توانمند سازی تولیدکنندگان و کشاورزان با بهره گیری از قابلیت های این پلتفرم عنوان کرد.

در ادامه روسای شعب برتر استان به تشریح عوامل موفقیت خود در سال گذشته پرداختند و موانع و مشکلات کاری خود را مطرح کردند.

بر اساس این گزارش، در این گردهمایی هوشنگ حیدرنژادیان مدیر شعب بانک کشاورزی در استان مازندران، به تشریح آمار و عملکرد استان در شاخص های عملکردی مختلف پرداخت و خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری شاهد ارتقاء رتبه استان در شاخص سهم از بازار خواهیم بود.

این گزارش می افزاید؛ آموزش مهارت های ارتباطی و فروش خدمات با دعوت از استاد مدعو و قدردانی از روسای بازنشسته در فاصله گردهمایی قبلی، از دیگر برنامه های همایش روسای شعب استان مازندران بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا