تعطیلاتِ خواب؛ تَبِ جدید سفر

هتل‌های دیگری که بسته خواب ارایه می‌کنند، هتل‌های متعلق به وِستین (Westin) هستند. آن‌ها این‌گونه هتلشان را توصیف می‌کنند: «برای خواب بهتر؛ در تختخواب‌های آسمانی ما خوابی به نرمی اسطوخودوس داشته باشید.» بسته خواب هتل‌های وِستین همچنین شامل اسپا و منوی غذایی خوابِ خوب است.

 

تعطیلاتِ خواب؛ تَبِ جدید سفر

مرکز سیکس سِنسِز یائو نوی (Six Senses Yao Noi) در خلیج ساکت و آرام فانگ نگا بای (Phang Nga Bay) تایلند نیز مکانی ایده آل برای سپری کردن تعطیلاتِ خواب است. برنامه خواب آن‌ها شامل تشک‌های دست‌ساز و راحت، بالش‌هایی خاص و ملافه‌های کتان برای خواب بهتر مهمانان است. حتی می‌توانید با سفیر خواب در تماس باشید، او در صورت بروز مشکلی برای خوابیدن، به رفع آن مشکل کمک می‌کند.

 

swissotel.jpg

در مرکز اقامتی سوئیسوتل (Swissotel) برلین برای برخی از مهمانان، تختخواب‌ها جاذبه اصلی به‌حساب می‌آیند. بسته خواب این هتل نیز توسط یک متخصص خواب به نام دکتر مایکل فِلد (Dr. Michael Feld) تهیه‌ شده است. بسته مخصوصِ خوابِ این هتل شامل: نوردرمانی، رایحه‌درمانی، سالن هوای کوهستانی و بالش‌های حذف‌کننده فرکانس تنش دار، می‌شود. این بسته وضعیت شما را در حالتی شبیه مدیتیشن قرار می‌دهد.

 

تعطیلاتِ خواب؛ تَبِ جدید سفر

واحد‌ اقامتی کانیون رَنچ (Canyon Ranch) در نزدیکی کوه‌های سانتا کاتالینا (Santa Catalina) واقع‌ شده‌ است. این مرکز نیز یکی دیگر از مقاصد گردشگری خواب است. در کانیون رنچ یک مشاور و درمانگر خواب برای گفتگو در مورد چالش‌های خواب و مسایل مربوط به بهبود خواب آماده خدمت‌رسانی است.

 

تعطیلاتِ خواب؛ تَبِ جدید سفر

در مرکز اقامتی کوه ساموی تایلند (Koh Samui) تمرکز بر این است که مهمان علاوه بر خواب راحت در زمان اقامت، پس از بازگشت به خانه نیز خواب متعادلی داشته باشد. مشکلات خواب از طریق ترکیب روش‌های متداول و درمان‌های طبیعی مثل طب سنتی چینی، ماساژ درمانی و تعادل روح و جسم برطرف می‌گردند.

آیا شما حاضرید برای یک‌شب خواب خوب، هزینه بپردازید؟

منبع: thesleepforum.com